Kurz Level I

Kurz Level I vás už opravdu připraví na to opravdové potápění na nádech. Kurz se vlastně skládá ze dvou dalších kurzů. Freediver Indoor a Freediver Outdoor. Jak jejich názvy napovídají tak tyto kurzy se soustředí buď na bazén nebo otevřenou vodu. Kurz Level I zahrnuje obojí a s absolventa se tak stává komplexní freediver.

Absolventům víkendových bazénových kurzů Freediver Indoor (dříve Apnea Discovery) stačí tak absolvovat kurz Freediver Outdoor a obdrží při úspěšném absolvování certifikaci Level I. Absolvování pouze kurzu Freediver Indoor nebo Freediver Outdoor k zisku certifikace Level I nestačí.

Na červen a červenec jsme připravili možnost zakoupení balíčku kurzů Freediver Indoor a Freediver Outdoor v námi určeném termínu jako kurz Level I. Tím se podařilo docílit zajímavé koncové ceny 5599 Kč.

Level I

Aby to nebylo líto těm absolventům kurzů Freediver Indoor, kteří kurz absolvovali v roce 2015 tak oni obdrží na kurz Freediver Outdoor 11.-12. července 2015 slevu 10%.

Pro freedivery s certifikací Level I až Level III je možnost bezplatného využití bójek a lan v době konání kurzu. Přijeďte si zatrénovat a večer posedět 😉

V kurzu si ukážeme jak se bezpečně potápět, jak správně dýchat, relaxovat a jak se na potápění připravit. Naučíme se správnou techniku pohybu, vyrovnávání tlaku, zanoření … a vysvětlíme si jak naše tělo ve vodním prostředí funguje, jak je to vůbec možné, že jsme schopni ponorů do stometrové hloubky …

Ubytování na lomu Leštinka: máme zamluveno 12 míst ve čtyřech třílůžkových pokojích.Cena 250 Kč osoba/noc. Případně je možnost stanu za 150 Kč osoba/noc.

Více informací v popisu kurzu v našem kalendáři akcí 😉

 


Chcete být informování o novém článku a dalších novinkách?