Poletíme kurzovat do Egypta

Dlouho slibovaná akce je tady. Týdenní kurz Level II/III v Egyptě. Poslední dva roky jsme nikde nebyli bo kovid, ale letos to tak nebude. Takže všichni kdo po tom už ten nějaký rok volají se konečně dočkali. Dostanete nášup teorie, trojkaři si trochu pohrají s vyrovnáváním pod rezidual, nebude chybět videokoučink a Irina vás seznámí s dekoncentrací a vůbec se o vás prostě kompletně postaráme.

Tento týdenní kurz je určen všem freediverům, kteří už absolvovali kurzy Freediver Indoor, Level I a v případě účasti Tento týdenní kurz je určen všem zájemcům o freediving včetně těch co ještě nebyli na bazénovém kurzu. Bazénovou část kurzu totiž absolvujeme přímo v Egyptě. Nicméně stejně doporučuji, aby jste měli zkušenost s potápěním na nádech – šnorchlováním.

Tenhle kurz vás zase posune o kus dál, naučíte se dovednosti potřebné k efektivnímu a bezpečnému potápění, ukážeme si jak se připravit na potápění nejen dechovými technikami, ale i jak se stravovat a starat se o své tělo. Neméně důležité jsou i informace jak dál po kurzu postupovat, jakým způsobem zlepšovat své fyzické i psychické schopnosti a pohybové dovednosti, aby vám freediving v budoucnu přinesl ještě více radosti, relaxace a pocitu zdraví, ať už jsou vaše cíle rekreační anebo závodní.

Kapacita je 8 lidí v kurzu a budeme na vás 2 instruktoři. Takže servis myslím super. Akce proběhne ve Freediving World Apnea centru v Sharmu v hotelu Labranda Tower Bay. Suprové zázemí freedivingové základny. Jízdy na sledu, každá den dvě lekce ve vodě a k tomu statiky a dynamiky v 25metrovém bazénu. A ubytování all inclusive v moc fajn hotelu. 

No podívejte se sami na video: 

Náklady jsou cena kurzu 8 900 Kč. Uhradit 50% ihned a zbytek do 18.2. 2022.
Cena letenky s 20 kg zavazadlem od 6 000 Kč s nízkonákladovou společností. Uhradit ihned.
Poplatek základně: 100 EUR ( cca 2 600 Kč).  Platit se bude na místě.
Ubytování: 7 nocí all inclusive – 402,5 EUR (cca 10 500 Kč) na dvojlůžkovém pokoji. Uhradit 50% do 18.2. 2022 a zbytek na místě. Doprava z letiště bude upřesněna. 
Celkem cca: 28 000 Kč

Doprava na lokalitu letecky z Vídně. Odlet v sobotu 23.4. v 6:05 – přímým letem. Přistání v Sharmu v 10:05.
Začátek kurzu v neděli 24.4. a konec kurzu v pátek 29.4. 2022.
Odet v sobotu 30.4. v 10:40 a přistání do Vídně v 14:50. 

Čím dříve proběhne rezervace tím bude cena nižší. 

V případě, že potřebujete poradit, tak jsme vám samozřejmě k dispozici. Volejte, pište!

Všechno vybavení je možno po dohodě zapůjčit. 

REGISTRACE

A pokud je pro vás Level II ještě noc velký level, tak co zkusit bazénový kurz?

Budeme se těšit,

Radek a Irina

Chcete být informování o novém článku a dalších novinkách?