Naše služby


speciální-kurzy2

Speciální kurzy – stage

Naše kurzy zaměřující se na širší problematiku freedivingu mimo osnovy kurzů Apnea Academy a Molchanovs. Kurzy dynamické apnoi bez ploutví, plavání s monoploutví, vodního přežití – určeného pro vyznavače extrémních vodních sportů a další. 

VÍCE O STAGE


AA stage

Apnea Academy

Apnea Academy je nejstarším výukovým systémem na světě. Její instruktoři jsou pečlivě vybíráni jejím zakladatelem a bývalým světovým rekordmanem Umbertem Pelizzarim. V Česku sídlí centrála Apnea Academy pro střední a východní Evropu.

VÍCE O KURZECH AA


Molchanovs

Molchanovs založila světová rekordmanka Natalia Molchanova. I ona si osobně vybírala a nyní její syn světový šampión Alexey vybírá své instruktory a do výukových standardů Molchanovs zařazuje své zkušenosti ze závodní a trenérské praxe. 

VÍCE O KURZECH MOLCHANOVS


Teambuilding

Náš balíček zahrnuje 2 hodiny teorie, kde se dozvíte o historii freedivingu, bezpečnosti a naučíte se správně dýchat a řekneme jak relaxovat. A 2 hodiny aktivit ve vodě, kde si vyzkoušíte statickou apnoi, kde je velmi důležitá spolupráce v páru a další aktivity na kterých se vzájemně domluvíme.

KONTAKT


Seznam aktuálně vypsaných kurzů naleznete v našem kalendáři.