SILENT TOUCH – apnea4all nabízí své služby v oblasti freedivingu.

Naše kurzy freedivingu probíhají ve dvou výukových systémech.  Apnea Academy, kterou založil a vede několikanásobný světový rekordman tohoto sportu Umberto Pelizzari, a Mochanovs kterou založila Natalia Molchanova která byla několik let světovou královnou ženského freedivingu.
To vám dává nejenom určitou záruku kvality našeho vzdělávání, ale také nás to zavazuje k jejímu dodržování. Naší prioritou je poskytovat kvalitní a bezpečný výcvik nádechového potápění – freedivingu. 

 

Náš tým

Radek Veverka

Instruktor Apnea Academy

Radek začal s freedivingem v roce 2006 vstupem do klubu Freediver East Bohemia. V roce 2008 se stal jeho předsedou. Prvním kurzem freedivingu prošel v roce 2008 u organizace FIT dnešní FII Martina Štěpánka. Strávil několik měsíců v egyptském Dahabu, kde pomáhal jako asistent na kurzech Martina Zajace a měl možnost nahlédnout do kuchyně Freedive Dahab. V květnu 2010 absolvoval instruktorský kurz Apnea Academy. Od ledna téhož roku až do konce roku 2012 byl předsedou asociace pro rozvoj freedivingu v České republice – AIDA Czech Republic. Zúčastnil se čtyř mistrovství světa jako závodník, člen realizačního týmu, nebo novinář. 2009 v Dánsku – závodník a kapitán týmu, 2010 v Japonsku – asistent trenéra, 2012 ve Francii – náhradník, 2014 na Sardinii – zpravodaj pro Adrex.com. Freediving učil mimo Česka také v Egyptě, Rusku, Mauriciu a Kypru. 

Irina Veverka

Instruktor Molchanovs Freediving Education

Irina začala s freedivingem v roce 2008. Od počátku se věnovala soutěžení a to v asociaci AIDA i CMAS. Hned v roce 2009 se zúčastnila svého prvního mistrovství světa AIDA v Dánsku. Od té doby patří ke špičce ruského a od roku 2011 kdy získala bronzovou medaili v disciplíně konstantní váha bez ploutví na MS AIDA v Řecku, také světové špičce ženského freedivingu. V roce 2012 absolvovala instruktorské kurzy Apnea Academy a Molchanovs. Následně byla členkou zlatého týmu Ruska na Mistrovství světa týmů na Sicílii 2014. V roce 2016 na Mistrovství světa v Řecku získala s národním týmem Ruska bronzovou medaili. Freediving učila mimo Rusko a Českou republiku také v Egyptě, Mauriciu a Kypru. Také pracuje pro Molchanovs jako manager logistiky a vedoucí projektů. Díky tomu má neustálý přehled o aktuálních trendech ve freedivingu.