Rozhovor na rádiu Pohoda

Dnes 26. března jsme byli na návštěvě v internetovém rádiu Pohoda. Pro nás nová zkušenost a zde vám přinášíme záznam tohoto rozhovoru.

 

RÁDIO POHODA vzniklo na komerční bázi v září 2013.
Hudební dramaturgii mělo nastavenou na pop a rock. Zhruba po půl roce se ale formát rádia změnil na současnou ROCKOVOU podobu ! Své začátky rádio napsalo v Chrudimi, kde vzniklo jako dar, díky spolupráci mezi Chrudimí a Nizozemím. Ojedinělost tohoto rádia v ČR v jeho počátcích byla v tom, že vysílalo pro nemocniční sektor a pacienty.
U zrodu celého projektu stál Milan Krčil, současný programový ředitel rádia, který projekt nastartoval do větších rozměrů, než bylo původně zamýšleno. Z lokálního vysílání se postupně stalo vysílání internetové a to celodenní !!! Původně totiž rádio vysílalo pouze dvě hodiny denně.
K definitivnímu přesunu do soukromého sektoru došlo 6. ledna 2014, kdy se rádio přesunulo z Chrudimi do Pardubic a rozběhla se tak plná komerční báze vysílání s kompletním týmem rádia. Nedílnou součástí rádia je i marketing a technická podpora. V současné době vykrývá Rocková Pohoda svým formátem nejen Východní Čechy a připravuje se na přechod na FM stanici !

 


Chcete být informování o novém článku a dalších novinkách?