After Party 2018

Po pozitivních ohlase na loňskou párty by bylo hříchem jí letos vypustit. Tentokrát jsme jí umístili do ABC Klubu, který je vedle bazénu. 
Klub ABC pro nás zajistí občerstvení viz. níže a také muziku – DJ. Jedná se o stejný cattering jako loni, pouze jiné prostory, které jsou hned vedle bazénu jak už víte. 

Účast na After Party by přišla na 400 Kč na hlavu. V ceně je jídlo. Víme jak za to umíte vzít tak si nápoje bude každý platit zvlášť. Začátek v 19.00 a konec až nás zábava přestane bavit.

After that hard competition we have an oportunity to get wasted in the ABC Klub. Service is provided by the same team as last year. They’ll provide a refreshment and music for us.
The After Party fee would be 16 EUR per person with food included. Because freedivers are heavy drinkers the drinks need to paid separately. The beginning is at 19:00 until u can’t hold your breath anymore (snoring) Please use the Google translator for the meals I am pretty sure you gonna have a fun.

Občerstvení / Food

STUDENÝ RAUT
160g / osoba

 Pečené kuřecí maso marinované v BBQ marinádě, balené v anglické slanině
 Špízek z kuřecího masa marinovaný v koriandru
 Roládka z kuřete plněná baby špenátem a parmskou šunkou
 Smažené kuřecí nugetky v sezamové strouhance
 Banketní vepřové miniřízečky
 Varaice českých a slovenských sýrů s domácí marmeládou
 Filírovaná variace pečených mas
 Domácí cibulový koláč se sýrem čedar
 Domácí masová pomazánka s červenou cibulkou
 Slaný závin z listového těsta plněný šunkou, a sýrem
 Salát „Coleslaw“
 Čerstvá sezónní zelenina s variací dresinků
 Čerstvé sezónní ovoce

TEPLÝ BUFET
100g / osoba
 Konfitované kuřecí prsíčko v čerstvém tymiánu
 Konfitovaná vepřová líčka na kořenové zelenině a červeném víně
 Dušená rýže
 Pečené zámecké brambůrky s čerstvými bylinkami

DEZERTY

 Minikoblížky plněné nugátem
 Vanilková Profiterolka

Já bych potřeboval co nejdříve vědět, kdo by měl o After Party zájem. A následně bych jim to potvrdil. Platilo by se dopředu.

Ozvěte se proto, prosím všichni co nejdříve! 😉 Platbu posílejte na stejný účet jako startovné – zpráva pro příjemce: Party 🙂 

I do need to know as soon as possible who wants to attend this brilliant party. So please don’t hesitate to let me know you are in and I will confirm your attendance. The payment needs to be send in advance (same bank account like for starting fee).

Dive safe With Love and high levels of CO2