Pro partnery

Vážení obchodní přátelé,

chcete spojit Vaše jméno s prestižní sportovní událostí? Nabízíme Vám jedinečnou příležitost, stát se partnery Mistrovství České republiky v nádechovém potápění, které je každoročně největším mezinárodním závodem ve freedivingu v Česku s pravidelnou účastí zahraničních závodníků.

Za Vaši podporu Vám předem děkujeme, škola freedivingu Silent Touch – apnea4all.

Co je to freediving?

Každý jednou zkusil zadržet dech pod vodou nebo šnorchloval  u moře.  Málokdo, ale ví, že freediving nebo chcete- li nádechové potápění je rovněž soutěžní disciplínou na mezinárodní úrovni, a že freediveři dokáží vytěžit maximum z adaptačních možností lidského těla pro potápění do velkých hloubek. A Češi patří dlouhodobě ke světové špičce.

Závodníci ČR závodí pod záštitou AIDA Czech Republic, která byla založena v roce 2002 a je národní pobočkou mezinárodní organizace pro rozvoj freedivingu ve světě – AIDA International.
Současně je AIDA Czech Republic od r. 2014 potápěčským klubem pod SČP. Češi mohou závodit na závodech AIDA i CMAS.

AIDA Mistrovství České republiky  ve freedivingu 2017 se bude konat 3. června 2017 ve dvou disciplínách na bazénu v Pardubicích.

Disciplína dynamická apnoe (DYN), kde se měří uplavaná vzdálenost s ploutvemi , a disciplína Statická apnoe (STA), ve které se měří doba, po kterou potápěč vydrží pod vodou bez pohybu.

Co nabízíme:

Mistrovství České republiky je tradičně nejvýznamnější tuzemský závod v nádechovém potápění. Našim záměrem je uspořádat kvalitní závod s mezinárodní účastí a to se bez spolehlivých partnerů neobejde.  Loňského MČR pořádaného v Praze se zúčastnilo 31 závodníků z Česka, Slovenska, Ruska, Finska, Litvy a Německa. Letos očekáváme závodníky také z Polska a Rakouska a účast 35-45 závodníků.  Dále ve spolupráci s dalšími partnery připravujeme Live Stream přenos z celého závodu, který bude přenášen na internetu. Listopadový závod freedivingu v Brně, který byl přenášen stejnými partnery sledovalo přes 62 000 diváků. Vaši značku si zapíše do paměti až několik tisíc diváků internetového přenosu, a dále se můžete prezentovat ve formě uvedení loga na plakátech, v PR článcích našich mediálních partnerů, na našich internetových stránkách, na Facebooku, a přímo v areálu konání akce vlastní expozicí, logem, bannery či samplingovou kampaní „ představení produktů „. Všechny tyto zájmy je samozřejmě možné také vhodně zkombinovat, neboť je možné partnerství přizpůsobit na míru dle Vašich představ a konkrétních požadavků.

Formy námi nabízených partnerství:

  • Generální partner 1x
  • Hlavní partneři 4x
  • Partner 8x
  • Mediální partneři – mediálními partnery jsou web o extrémních sportech Adrex.com a potápěčský magazín Buddy.

V případě zájmu o partnerství Vám rádi zašleme podrobnou nabídku.
Prosím, kontaktujte: Radek Veverka, tel. 608 465 948, email: radek@apnea4all.com